به سامانه ثبت نام الکترونیکی اساتید دروس معارف اسلامی خوش آمدید.

در راستای تأمین مدرسان موردنیاز دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی جهت تدریس دروس معارف اسلامی و بر اساس بند 9 از مادة 3 اساسنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها مصوب جلسات 322، 323 و 324 مورخ 5/11/72، 19/11/72 و 3/12/72 شورای عالی انقلاب فرهنگی، بدین‌وسیله معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه­ها از داوطلبان واجد شرایط جهت تدریس دروس معارف اسلامی، ثبت‌نام به عمل می‌آورد.

داوطلبان محترم می‌بایست قبل از خرید کارت و ثبت نام، ابتدا نسبت به دریافت  دفترچه راهنمای پذیرش   اقدام نموده و با مطالعه دقیق آن، از وجود شرایط، اعلام شده اطمینان حاصل نمایند.

زمان ثبت نام:
ثبت‌نام متقاضيان واجد شرايط از تاريخ 1396/6/01 الي 1396/7/15 انجام خواهد شد.

شرایط ثبت نام:
1- متقاضیان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش را دارا باشند در غیر اینصورت، ثبت نام ایشان کان لم یکن تلقی خواهد شد.

2- ضروری است متقاضی پیش از ثبت نام، نسبت به وجود ظرفیت در دانشگاه مورد تقاضا، اطمینان حاصل نماید

3- متقاضیان باید کارت اعتباری ثبت‌نام را از طریق پرداخت اینترنتی و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب تهیه نمایند.
* هزینه خرید کارت ثبت‌نام 30 هزار تومان می­باشد.
4- خرید کارت  به منزله ثبت‌نام نمی‌باشد. زماني ثبت‌نام شما تكميل می‌گردد که کد رهگیری را در انتهای ثبت‌نام دریافت نمایید.
5- متقاضی لازم است پس از تکمیل اطلاعات و پرینت فرم شماره 7 ، جهت طی نمودن مراحل بعدی (مطابق شرایط اعلامی در دفترچه پذیرش) به مدیر گروه معارف دانشگاه­ مربوطه مراجعه نمایند.

* بررسی تقاضاهای واصله در کارگروه معارف دانشگاهی، پس از پایان مهلت ثبت نام و به مدت حداکثر یکماه خواهد بود.

تذکر مهم: لازم به ذکر است که استرداد هزینه خرید کارت ثبت نام به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد و لازم است متقاضی با آگاهی کامل از شرایط و ضوابط ثبت نام و نیز بررسی وجود ظرفیت در دانشگاه مورد تقاضا، نسبت به خرید کارت مذکور اقدام نماید.